ایرنا: «حمید درخشان» سرمربی سابق تیم فوتبال پرسپولیس، گفت: در گذشته بازیکنان فوتبال برای پیراهن تیم های محبوب خود ارزش قائل بودند و به راحتی پیراهن تیم خود را با باشگاه دیگری عوض نمی کردند.

درخشان در خصوص برگزاری هفته نوزدهم لیگ برتر، گفت: پرسپولیس نسبت به تیم های دیگر شرایط بهتری دارد و طبیعی است که بتواند روند خوب خود را ادامه دهد. 

وی ادامه داد: یکی از دلایل موفقیت پرسپولیس ثبات در کادرفنی و بازیکنان این تیم است که این مساله در فوتبال روز دنیا نیز از اهمیت خاصی برخوردار است. 

سرمربی سابق تیم فوتبال پرسپولیس در رابطه با گلایه شدید هواداران از جدایی «مهدی طارمی»، گفت: در خصوص طارمی نباید فقط یک طرفه اظهار نظر کرد و باید دلایل او را هم متوجه شویم. تنها مشکل در رفتن این بازیکن بسته بودن پنجره نقل و انتقالات است و اگر باشگاه می توانست بازیکن جدید جذب کند، اصلا رفتن او تا این حد به چشم نمی آمد.

وی با مقایسه شرایط فوتبال امروز نسبت به دوران حضور خود در پرسپولیس به عنوان بازیکن، تصریح کرد: واقعا در دوره ما شرایط فرق می کرد و بازیکن برای پیراهن تیمش ارزش قایل می شد و جدایی از تیم محبوب اصلا راحت نبود.

درخشان تاکید کرد: با اضافه شدن پول در فوتبال نه تنها در ایران بلکه در دنیا شرایط بسیار متفاوت شد و علاقه به تیم تا حد زیادی از بین رفت.

وی در خصوص مدعیان اصلی قهرمانی در لیگ امسال، اظهار کرد: پرسپولیس بالای ۸۰ درصد قهرمان لیگ می شود زیرا رقیب جدی برای این تیم تا این لحظه وجود نداشته است.

سرمربی سابق تیم فوتبال پرسپولیس در رابطه با تمدید قرارداد برانکو، افزود: این اتفاق برای پرسپولیس بسیار خوب بود و مطمئن باشید با تداوم کار برانکو شاهد پرسپولیس قدرتمندی در سال های آینده خواهیم بود. 

وی همچنین در خصوص بازیکنانی که در پایان فصل قراردادشان به پایان می رسد، اظهار کرد: آنها باید با خودشان فکر کنند و متوجه شوند باشگاهی بزرگتر از پرسپولیس برای فوتبال بازی کردن در ایران وجود ندارد و اگر اینگونه پیش بروند قرارداد خود را تمدید خواهند کرد.

درخشان در خصوص شرایط استقلال، گفت: استقلال با حضور شفر شرایط بسیار بهتری دارد و البته نباید از او انتظار معجزه داشته باشیم. اطمینان داشته باشید در ادامه فصل استقلال بازهم شرایط بهتری خواهد داشت و به بالای جدول نزدیک تر می شود.لینک منبع

برچسب ها :