خبرگزاری ایسنا: سفرهای هوایی در تعطیلات سال نو ۲۰۱۸، در آمریکا تحت تاثیر قیمت مناسب ارائه شده توسط ایرلاین ها نسبت به سال گذشته پر رونق‌تر خواهد شد.

 

 طبق برآوردهای صورت گرفته، مردم و شهروندان آمریکایی در تعطیلات سال نو ۲۰۱۸ به دلیل ارائه سفرهای هوایی با قیمت مناسب و ارزان توسط ایرلاین ها، نسبت به سال گذشته بیشتر از سفرهای هوایی بهره منده خواهند شد.

ایرلاین های فعال در ایالات متحده آمریکا پیش بینی کرده اند که طی مدت ۲۱ روز (یعنی از ۱۵ دسامبر تا چهارم ژانویه) بالغ بر ۵۱ میلیون مسافر را در جهان جابجا کنند که این رقم تاکنون نسبت به مدت مشابه سال گذشته میلادی، ۳.۵ درصد رشد را نشان می‌دهد.

از آنجاکه شرکت های هواپیمایی در تمامی کشورها از جمله ایالات متحده آمریکا با چالش های متعدد مالی روبرو هستند، مدت زمان تعطیلات سال نو می‌تواند برای آنها فرصت مناسبی باشد تا با ارائه خدمات بهتر و قیمت مناسب تر، مسافران بیشتری را جلب و میان درآمدها و هزینه های خود، تعادل ایجاد کنند.  

بنابراین به نظر می رسد این استراتژی به شرکت های هواپیمایی آمریکایی کمک بسزایی خواهد کرد و آنها را با افزایش سفرهای هوایی شهروندان در طول مدت تعطیلات مواجه می‌کند.لینک منبع

برچسب ها :